wyniki konkursu pharmaceris
Pin It

Przytulanie, całowanie, karmienie piersią, czytanie książek, wspólne zabawy oraz zwyczajne „bycie blisko” to najczęściej wymieniane przez naszych czytelników czynności, budujące prawdziwą bliskość z dzieckiem. Czyja historia/odpowiedź nas najbardziej wzruszyła, rozbawiła lub zaskoczyła? Poznajcie wyniki konkursu! 

Nagroda główna

Nagrodą główną w konkursie był zestaw dermokosmetyków z linii EMOTOPIC oraz maskotka koala EMO.

Zwycięzcą nagrody głównej jest pani Natalia Chrobok.

 

dermokosmetyki emotopic

 

koala maskotka

Wyróżnienia

Marka Pharmaceris przygotowała również nagrody-wyróżnienia dla 5 osób w postaci EMOTOPIC preparatu 3 w 1 intensywnie natłuszczającego do ciała.

 

preparat 3 w 1 pharmaceris

Osoby wyróżnione to:

  • Renata Amerek
  • Elżbieta Mikołajczak
  • Aleksandra Faligowska
  • Bożena Lewak
  • Katarzyna Woźna

Zarówno zwyciężczyni, jak i osobom wyróżnionym serdecznie gratulujemy, a wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy za piękne, pełne wzruszeń zgłoszenia!

W imieniu sponsora wszystkich nagród, marki Pharmaceris, zapraszamy do programu „Blisko z Tobą chcę być. EMOTOPIC wspiera rodzicielstwo bliskości”, który powstał z myślą o rodzicach i ich pociechach.

Pharmaceris chce wspierać rodziców na co dzień, ale przede wszystkim w sytuacjach, w których budowanie bliskości jest utrudnione, np. w przypadku leczenia dziecka w szpitalu czy pobytu noworodka w inkubatorze. Dlatego właśnie EMOTOPIC, w ramach ogólnopolskiego programu „Blisko z Tobą chcę być”, rozpoczyna tworzenie EmoStref, które umożliwią rodzicom bliski kontakt ze swoimi dziećmi.

Więcej o programie przeczytacie w tym miejscu. 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.