Pin It

Dzieci kochają klocki! Na potwierdzenie tych słów mamy Wasze zgłoszenia do udziału w konkursie 🙂 Jest ich tak dużo i są na tak wysokim poziomie, że mieliśmy trudny orzech do zgryzienia, by wybrać tylko trzy prace spośród dziesiątek wspaniałych prac.

Z listów dzieci jasno wynika, że nie zabawki są najważniejsze, że liczy się miłość, bo słowa o miłości do św. Mikołaja padały bardzo często. Liczy się także rodzina i przyjaźń, bo dostaliśmy listy, w których dzieci proszę o prezent dla brata, siostry czy kuzyna. I liczy się własne inicjatywa, nawet jeśli pojawiają się błędy ortograficzne czy literki napisane „do góry nogami”. Prace wykonane przez dzieci samodzielnie są zawsze piękne i pełne uczuć. I takie cenimy najbardziej 🙂

I choć z wielką chęcią obdarowalibyśmy wszystkie dzieci, nagrody są tylko trzy i fantastyczne klocki BIOBLO, ufundowane przez firmę PIATNIK, wędrują do…:

pani Agaty Filipiak, mamy Małgosi,
pani Doroty Kurtycz, mamy Natalii i Mateusza,
pani Bożeny Majkowskowskiej, mamy 3-letniego chłopczyka.

 

Wszystkim Paniom i Dzieciom serdecznie gratulujemy (i skontaktujemy się mailowo), a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za kreatywne zgłoszenia.

Życzymy pięknego, rodzinnego i niezapomnianego grudnia!

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.