Pin It

To może być niezwykły Dzień Dziecka. Pełen uśmiechu, przygód i kolorów. A wszystko to za sprawą brytyjskiej marki Numatic, która jest sponsorem nagród w naszym konkursie.

Każda mama wie, jak trudno jest utrzymać porządek w domu, w którym królują dzieci. Sprzątanie wydaje się nieskończoną historią i próżno oczekiwać finału. Są jednak sposoby na kreowanie dobrych nawyków u dzieci i uczenie ich, w jaki sposób dbać o czystość i ład w domu. Bardzo dużo na ten temat ma do powiedzenia Odkurzacz Henry, uśmiechnięty gentleman w meloniku, który ułatwi rodzicom pełnienie obowiązków oraz wzbudzi w dzieciach potrzebę angażowania się w prace domowe. Henry uczy poprzez zabawę, bezpieczną, atrakcyjną i procentującą wraz z upływem czasu, gdyż przygotowuje dziecko do odpowiedzialnych, dorosłych ról.

Henry Numatic i Przyjaciele to linia wyjątkowych produktów, które stanowią zarówno wysokiej jakości odkurzacze do zadań specjalnych oraz zestawy profesjonalnych sprzętów do utrzymywania porządku w domu stworzonych z myślą o dzieciach. W linii tej znajdziemy między innymi zabawkowy odkurzacz Henry, wózek do sprzątania Henry i mop z wiadrem Henry, wszystko dostosowane do wymagań i potrzeb dzieci.

Konkurs

Wraz z Henrym i jego Przyjaciółmi zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie, który sprawi, że w waszych domach zagoszczą ład i czystość. Aby wygrać nagrody, należy ułożyć hasło zachęcające do zabawy dającej efekty w postaci porządku, które będzie rozwinięciem, parafrazą lub interpretacją hasła marki Numatic „Odkurzaj z uśmiechem!”

Na odpowiedzi czekamy od dziś do 31 maja (środa), a zwycięzców konkursu ogłosimy 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka. Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem konkurs@siostraania.pl.

Liczymy na waszą fantazję, kreatywność i uśmiech!

Nagrody

Mamy dla was bardzo atrakcyjne i praktyczne nagrody. Na laureatów konkursu czekają:

za 1 miejsce odkurzacz Henry HVR 200 marki Numatic o wartości 590 zł

za 2 miejscezabawkowy odkurzacz Henry 

 

za 3 miejscezabawkowy wózek do sprzątania Henry

oraz 3 nagrody pocieszenia w postaci zabawkowych mopów Henry marki Numatic

Dodatkowo każda osoba, która weźmie udział w konkursie, otrzyma nagrody gwarantowane w postaci kolorowanek, planów domowych obowiązków i naklejek motywacyjnych dla dzieci.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o marce Numatic, zapraszamy tutaj.

Udanej zabawy i powodzenia!
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.