Pin It

Kawałek opaski ze szpitala bądź pierwszego ubranka, pierwsze ząbki, pukiel włosów czy nawet krople krwi – m.in. takie elementy zatopilibyście najchętniej w żywicy, aby stworzyć niepowtarzalną pamiątkę z okresu dzieciństwa dziecka. Pora na rozwiązanie konkursu organizowanego wspólnie z JakMilo.pl!

Jak Miło to grupa zapaleńców, których połączyła fascynacja żywicą. Potrafią w niej zatopić wspomnienia, emocje i czas. Wiedzą, jak przemienić pierwsze pamiątki z okresu dzieciństwa w prawdziwe dzieła sztuki. Do takich pamiątek nawiązywał też nasz konkurs. Należało w nim odpowiedzieć na pytanie „Co i dlaczego chciałabyś/ chciałbyś zatopić w żywicy?”. Nagrodą w konkursie jest srebrny naszyjnik z kulą żywiczną, w której zostanie zatopiony skarb zwycięzcy. Do kogo powędruje?

Wybór zwycięzcy nie był łatwy ze względu na Waszą pomysłowość oraz liczbę nadesłanych zgłoszeń. Ostatecznie nagroda wędruje do pani Agnieszki Leszczyńskiej, która chciałaby zatopić w żywicy… oddech swojego dziecka. Bo to w nim – jak pisze – jest całe życie.

Ponadto firma Jak Miło przekazała 30 nagród pocieszenia w formie atrakcyjnego rabatu na dowolne zakupy w sklepie jakmilo.pl. Osoby, które je otrzymają, zostaną poinformowane mailowo.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zachęcamy do śledzenia projektów Jak Miło!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.