Pin It

Niemowlęta uwielbiają być karmione piersią. Nie mogą obejść bez mleka mamy ani w dzień, ani w nocy. To nie tylko sposób na zaspokojenie głodu, ale też źródło przyjemności, relaksu, dające poczucie bezpieczeństwa i pozwalające na tworzenie się wyjątkowej więzi pomiędzy matką a dzieckiem. 

Karmisz piersią i masz świadomość, jak potrzebne jest to twojemu dziecku? A może jesteś w ciąży i planujesz karmienie? Jeśli tak, ten konkurs jest dla ciebie!

Mamy dla was trzy zestawy produktów dla kobiet karmiących piersią marki Multi-Mam, opartych na naturalnych składnikach, które chronią piersi oraz łagodzą ból sutków.

Karmienie piersią jest najbardziej naturalnym, a jednocześnie najprostszym sposobem, który zapewnia prawidłowy rozwój dziecka, buduje jego odporność oraz wpływa na budowanie więzi i daje poczucie bezpieczeństwa. Niestety, często zdarza się, że pierwsze trudności zniechęcają mamy i sprawiają, że karmią one rzadziej lub porzucają karmienie piersią. Mimo, że w pierwszym okresie życia większość urodzonych dzieci (98%) karmiona jest naturalnie, mlekiem matki, to z każdym kolejnym miesiącem wskaźnik ten spada. Multi-Mam stanowi odpowiedź na potrzeby kobiet karmiących i niezbędne dla nich wsparcie w sytuacjach problematycznych.

Więcej o produktach Multi-Mam przeczytasz na stronie internetowej firmy oraz w naszym artykule na temat karmienia piersią.

Jeśli chcesz wypróbować preparaty Multi-Mam, weź udział w naszym konkursie!

Nagrody

Mamy dla was 3 zestawy Multi-Mam po 3 produkty. W skład każdego wchodzą:

Kompresy do leczenia bolesnych sutków

MultiMam_Compress

 

Balsam na bazie olejków roślinnych chroniący okolice sutka przed karmieniem i w jego trakcie

MultiMam_Balm

 

Lanolina na bazie owczej wełny chroniącą okolice sutka przed karmieniem i w jego trakcie

MultiMam_Lanolin

 

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opowiedzieć na pytanie:

Dlaczego karmienie piersią jest ważne dla dziecka?

Forma odpowiedzi dowolna. Może to być tekst, zdjęcie, grafika, film. Autorki trzech najciekawszych naszym zdaniem odpowiedzi otrzymają zestaw produktów Multi-Mam.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: konkurs@siostraania.pl do 2 lutego. Wyniki ogłosimy 3 lutego br.

Zapraszamy do zabawy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.