wygraj robota ILIFE A4s WYNIKI KONKURSU
Pin It

Sprzątanie to jeden z tych elementów naszego życia, na które zwykle nie mamy ochoty i czasu, zwłaszcza, gdy jesteśmy rodzicami. Na szczęście istnieją rozwiązania, ułatwiające naszą, nie zawsze kolorową i czystą codzienność, takie jak odkurzacz automatyczny ILIFE A4s, który jest nagrodą w naszym konkursie. Kto go wygrał? Znamy zwycięzcę!

Wśród zgłoszeń mogliśmy odnaleźć szczęśliwych posiadaczy chust i nosideł, które zwalniają ręce i pozwalają „ogarnąć” dom przy maluszku. Pojawiły się także zdjęcia tych mniejszych i większych pomocników, którzy mają pełne ręce roboty (miotły, odkurzacze, mopy i inne sprzęty to przecież świetne zabawki! ;). Niektóre odpowiedzi mogłyby być scenariuszem do sztuk teatralnych, przedstawiających w aktach komedie i tragedie z życia, próbującego utrzymać porządek rodzica. Wszystkie Wasze prace miały jednak wspólny punkt – były szczere, pomysłowe i niezwykle życiowe!

I choć z wielką chęcią obdarowalibyśmy wszystkich, nagroda jest tylko jedna i wędruje do…:

pani Marty Selwy!

Autorki przezabawnego i uroczego GIFa, przedstawiającego uroki sprzątania z córeczką.

Pani Marcie gratulujemy (i skontaktujemy się mailowo), a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za kreatywne zgłoszenia. Wyczekujcie kolejnych konkursowych wyzwań, z pewnością będzie ich u nas więcej!


Przypomnijmy, że sponsorem nagrody jest wyłączny importer i opiekun marki ILIFE w Polsce. 

Robot ILIFE A4s kupisz >>> tutaj <<<.

Robot odkurzający z funkcją mopowania ILIFE V7s Plus >>> tutaj <<<.


Polecamy również:

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.