konkurs dla mam
Pin It

W ramach obchodzonego w całej Polsce Tygodnia Promocji Karmienia Piersią, razem z marką Femaltiker zapraszamy do wspólnej zabawy, w której można wygrać cenne nagrody!

Nie od dziś wiadomo, że mleko mamy to najcenniejszy pokarm, jaki możemy ofiarować naszemu dziecku przez pierwsze miesiące jego życia. Jest ono źródłem wszystkich niezbędnych w tym okresie rozwoju składników odżywczych, takich jak: witaminy, węglowodany, tłuszcze, białko i minerały. Ponadto zawiera ono ponad 500 składników w tym niezwykle ważne przeciwciała, dzięki czemu dziecko jest skutecznie chronione przed wszelkiego rodzaju bakteriami, wirusami, toksynami czy alergenami.

Niestety, wiele młodych mam obawia się, że ilość produkowanego przez nie pokarmu nie jest wystarczająca dla dziecka.

Jak temu zaradzić?

Aby wspierać proces laktacji ważne jest przygotowanie mentalne,  pomoc doradcy laktacyjnego, ale również zdrowa, zbilansowana dieta.

Co jeszcze może pomóc?

Pomocny może być również, stworzony z myślą o karmiących mamach, preparat Femaltiker. Femaltiker zawiera unikalną formułę Lactanell na bazie słodu jęczmiennego, beta-glutanu oraz melisy, która w sposób całkowicie naturalny wspiera laktację.

Chcesz spróbować?  

Jeśli chcesz przekonać się, że Femaltiker naprawdę działa, weź udział w naszym konkursie i wygraj opakowanie preparatu Femaltiker oraz miękką i bardzo wygodną poduszkę-rogal!

Liczba nagród

Do rozdania mamy trzy zestawy nagród, w skład których wchodzą: kolorowa poduszka-rogal ułatwiająca karmienie piersią oraz preparat Femaltiker.

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać proste zadanie konkursowe. Jakie?

Zachęć przyszłe i obecne mamy do karmienia piersią (forma dowolna: wierszyk, grafika, film, zdjęcie).

Na wasze zgłoszenia czekamy pod adresem konkurs@siostraania.pl do 6 czerwca.

Ogłoszenie wyników 9 czerwca.


Przeczytaj regulamin konkursu.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.