Pin It

Mówi się, że karmienie piersią to ogromna wygoda – pokarm zawsze jest odpowiednio przygotowany i dostępny na zawołanie. Przy karmieniu mlekiem modyfikowanym jest nieco inaczej, co nie znaczy, że nie można go sobie trochę ułatwić. Może w tym pomóc Beaba Bib’expresso – ekspres do mleka 3w1.

Ekspres do przygotowywania mleka w proszku Bib’expresso® francuskiej marki Beaba łączy w sobie jeszcze funkcję podgrzewacza do słoiczków i sterylizatora butelek.

Wyglądem przypomina ekspres do kawy. Dzięki niemu można szybko przygotować mleko modyfikowane dla dziecka – ekspres przygotuje posiłek w 30–15 sekund, w zależności od pojemności butelki. W górnej części zawiera pojemnik do podgrzania wody. Wystarczy podstawić pod spód butelkę z sypkim mlekiem modyfikowanym, nacisnąć przycisk, a woda wleje się do niej pod odpowiednim ciśnieniem, dzięki któremu posiłek będzie od razu wymieszany i gotowy do spożycia. Zapewnia to specjalnie wyprofilowany „kranik” z systemem Direct Water Control®, przez który przepływa podgrzana woda. Zapewnia on też równomierną temperaturę po wlaniu do butelki. O tym, że posiłek jest gotowy, poinformuje sygnał dźwiękowy.

Urządzenie jest niezwykle łatwe w użyciu, można je obsługiwać jedną ręką (każda mama wie, jak praktyczne jest to rozwiązanie).

Bib’expresso® może również pełnić rolę podgrzewacza do butelek lub słoiczków – wystarczy wstawić je do górnego zbiornika z wodą. Zbiornik ten jest odłączany od bazy, dzięki czemu można zabrać go ze sobą wszędzie tam, gdzie będzie potrzebny.

Z tyłu urządzenia znajduje się pojemnik na 3 butelki – można je w nim przechowywać oraz używać go jako sterylizatora do mikrofalówki.

Bib’expresso® marki BEABA to kwintesencja francuskiej innowacyjności. Sprzęt otrzymał szereg nagród. Został wyróżniony m.in.: w plebiscytach Parents a Choisi i ConsoBaby Awards.

Szczegółowe informacje:

  • Wiek: 0+
  • Materiał: BPA free
  • Wymiary: 220 x 240 x 355 mm
  • Waga: 1188 gr
KONKURS

Jeżeli chcesz się przekonać, jak działa Bib’expresso®, mamy dla Ciebie konkurs, w którym można wygrać to urządzenie. Do wyboru neonowy, czerwony lub szary ekspres. Aby go zdobyć, wystarczy, że na adres konkurs@siostraania.pl prześlesz zgłoszenie, w którym podzielisz się swoim pomysłem na to, jak ułatwić sobie codzienność z małym dzieckiem. Forma odpowiedzi dowolna, np. tekst, zdjęcie, grafika, film. Wygrywa tylko jedna osoba.

Konkurs trwa do 17 lutego. Wyniki ogłosimy 20 lutego.

Zapraszamy do zabawy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.