WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

Siostra Ania to portal składający się z kilku serwisów: ciąża, dziecko, rodzina, dom, imiona i blog spiętych w jedną, spójną całość. To kilka osób, które codziennie i rzetelnie przygotowują treści dla swoich czytelników. Wkładamy osobiste zaangażowanie w to, co robimy i dlatego bardzo ważna jest dla nas dobra i rzetelna współpraca. Nie stoi za nami żadna korporacja farmaceutyczna, producent artykułów dla kobiet w ciąży lub dzieci ani gigantyczne wydawnictwo.

Wszystkie statystyki dotyczące naszej strony i profilu na Facebook znajdziesz TUTAJ. 

Z kim współpracujemy?

 • z producentami żywności, akcesoriów, odzieży i kosmetyków dla kobiet,
 • z producentami żywności, akcesoriów, odzieży, kosmetyków, wózków, nosideł i pieluch dla niemowląt,
 • dostawcami usług dla kobiet w ciąży i niemowląt,
 • z producentami lub dystrybutorami suplementów i leków bez recepty,
 • ze sklepami internetowymi,
 • z producentami sprzętu telefonicznego, komputerowego, AGD i RTV,
 • z klinikami i szpitalami,
 • z gabinetami medycznymi, psychologicznymi i kosmetycznymi oraz z  kancelariami prawnymi,
 • z blogerami, autorami tekstów, specjalistami z różnych dziedzin,
 • z domami mediowymi i agencjami PR.

Standardowo za naszą pracę pobieramy wynagrodzenie, choć czasem rozliczamy się barterowo, na zasadach wzajemnej promocji. Jeśli więc masz pomysł na pokazanie Twojej firmy na naszej stronie, a w zamian polecisz nas na swoim obszernym fan page, napisz od nas – wszystko zależy od potencjalnych korzyści, dla OBU stron.

Nasze czytelniczki interesują się:

 • przebiegiem i objawami ciąży,
 • badaniami lekarskimi, zdrowiem i dietą w tym okresie,
 • dolegliwościami w ciąży (np. cukrzycą ciążową),
 • zakupami akcesoriów dla kobiet w ciąży i niemowląt,
 • przygotowaniem do różnego rodzaju porodu, jego przebiegiem i konsekwencjami dla matki i dziecka,
 • karmieniem niemowląt piersią i butelką oraz sposobami rozszerzania diety dziecka,
 • wychowaniem i rozwojem dziecka do końca 1 roku jego życia,
 • poradami urodowymi i pielęgnacyjnymi w okresie ciąży, połogu, laktacji i macierzyństwa,
 • poradami psychologicznymi dotyczącymi przyjścia na świat dziecka, pracy i relacji w związku,
 • aspektami prawnymi zwolnień lekarskich w okresie ciąży, urlopów rodzicielskich i wychowawczych,
 • spędzaniem wolnego czasu w ciąży i z dzieckiem (lektury, podróże, rozwój osobisty),
 • przepisami kulinarnymi na zdrowe potrawy dla kobiet w ciąży i posiłki dla niemowląt,
 • wystrojem pokoju dla dziecka i aspektami bezpieczeństwa w domu związanego z jego pojawieniem się,
 • osobistymi historiami z życia autorów skupionych wokół bloga Siostry Ani,
 • najnowszymi wydarzeniami z dziedziny parentingu z Polski i ze świata.

Jeśli jesteś przedstawicielem firmy lub domu mediowego, zainteresowanych dotarciem do grupy kobiet będących w ciąży lub młodych mam, w wieku 25-34 lata, to dobrze trafiłeś :). Kliknij TUTAJ by zobaczyć nasze dokładne statystyki.

Możemy zaproponować Ci następujące formy współpracy:

1. Sponsoring serwisu

Możesz zostać sponsorem całego serwisu, jednego podserwisu, gorącego tematu obecnego na stronie głównej lub naszego KALENDARZA CIĄŻY. Możemy też znaleźć dla Ciebie inną grupę tematyczną, dopasowaną dokładnie pod Twoje potrzeby: na podstawie kategorii, tagu lub słowa kluczowego. Możesz zażyczyć sobie konkretnej ilości artykułów, które chcesz objąć zasięgiem naszej współpracy lub ilości stron, na których ma pojawiać się informacja o niej.

2. Abonament (firmy/kliniki/przychodnie/sklepy)

Twoja firma (klinika, przychodnia, szpital, prywatna praktyka lekarska lub sklep) może zaistnieć w świadomości naszych czytelniczek poprzez regularne, zaplanowane działania. W ramach abonamentu otrzymujesz od nas w ciągu 1 miesiąca:

 • 1 artykuł sponsorowany o tematyce zbieżnej z profilem Twojej działalności, w którym umieścimy przygotowaną przez nas inteligentną reklamę natywną,
 • do wyboru: 1 recenzję Twoich produktów / 1 wypowiedź Twojego eksperta lub Twoją / treść zewnętrzną nadesłaną przez Ciebie,
 • promocję powyższych treści na Facebook skierowaną do konkretnej grupy docelowej (wiek, lokalizacja lub zainteresowania) i dotarcie do co najmniej 20.000 osób miesięcznie,
 • baner reklamowy przy wszystkich artykułach z wybranej przez Ciebie kategorii w danym podserwisie,
 • miejsce wśród partnerów na naszej stronie z przekierowaniem do Twojej strony,
 • wyłączność branżową na terenie danego miasta.

Od Ciebie oczekujemy, że:

 • udostępnisz nam kilka zdjęć swojej przychodni/kliniki, logo sklepu lub firmy,
 • zezwolisz na comiesięczny kontakt z jednym z Twoich specjalistów lub przedstawicieli, który zagości na naszej stronie w sekcji ekspertów.

Abonament rozliczany jest miesięcznie, ale najkrótszy możliwy okres współpracy to 3 miesiące, z możliwością przedłużenia na rok. Chcemy dokładnie zaplanować, przeprowadzić i monitorować działania, by przyniosły one dla Ciebie jak najlepszy efekt.

3. Banner, tapeta

Możesz wykupić u nas reklamę bannerową w całym serwisie lub na stronie głównej i jednym podserwisie, a także umieścić u nas tapetę z Twoim produktem. Do wyboru zawsze masz kilka różnych rozmiarów bannera, więc na pewno znajdziesz dla siebie coś odpowiedniego. TUTAJ możesz zobaczyć rozmiary naszych banerów i miejsce ich umieszczenia.

Wygląd i treść bannera podlega naszej akceptacji. Nie dlatego, że Ci nie ufamy :). Znamy naszych czytelników i wiemy, na jakie treści i elementy wizerunkowe reagują najlepiej, a przecież o to właśnie chodzi.

Nie rozliczamy się na podstawie wyświetleń czy kliknięć, mamy stałe opłaty według modelu „flat fee”. To Ty decydujesz czy istotna jest dla Ciebie liczba kliknięć, czy budowanie świadomość marki/produktu wśród starannie wyselekcjonowanej grupy odbiorców w estetycznym miejscu z dobrą treścią.

4. Treści dedykowane w oparciu o marketing natywny

Treści reklamowe emitowane w naszym serwisie są efektywne i chętniej przyswajane przez odbiorców poprzez umieszczenie przekazu w naturalnym otoczeniu, spójnie ze wszystkimi innymi treściami redakcyjnymi. Oprócz celów reklamowych realizujemy w nich także wartość dodaną dla czytelnika działając w oparciu o content marketing i reklamę natywną. Umieszczamy przekaz reklamowy w treściach rzeczywiście interesujących użytkownika.

„Faktem jest, że nikt nie czyta reklam.
Ludzie czytają tylko to, co ich interesuje, a czasami okazuje się, że to reklama.”

Howard Luck Gossage
The Advertising Socrates of San Francisco

Nasz serwis ma jasno określoną grupę odbiorców. Biegle poruszamy się wokół ich potrzeb i dlatego możemy zaoferować Ci skuteczną reklamę natywną czyli reklamę doskonale dopasowaną do oczekiwań naszych użytkowników. „Zlewa się” ona z naturalną treścią serwisu, choć oczywiście jest oznaczona jako reklama. Jej zadaniem jest przede wszystkim skupienie uwagi użytkownika i pozyskanie jego zaangażowania do konsumpcji treści w niej zawartej. Ogólne zainteresowanie naszym serwisem przekłada się więc na zainteresowanie Twoim przekazem reklamowym. W taki, nieinwazyjny sposób możesz zwiększyć rozpoznawalność marki, zasięg i konwersję.

W jakich formach realizujemy działania content marketingu i reklamy natywnej?

Artykuł sponsorowany (sponsored article)
To przygotowany przez nas artykuł, zawierający wszystkie istotne dla Ciebie cechy różnicujące Twój produkt lub usługę. Ty wybierasz przynależność artykułu do odpowiadającej Ci kategorii oraz temat przewodni, który powinien być bezpośrednio powiązany z Twoim produktem, usługą lub marką. Artykuł ten zawiera 1 link do miejsca przez Ciebie wskazanego.

Przykłady:
“Organizacja miejsca pracy w domu” dla sklepu meblowego;

“Wózek dla aktywnej mamy” dla producenta wózków;
“Jakie zabiegi kosmetyczne można wykonywać w ciąży” dla sieci gabinetów kosmetycznych.

Artykuł natywny (native article)
To przygotowany przez nas artykuł, zawierający gotowe rozwiązania na potrzeby naszych czytelników, mające odzwierciedlenie w Twoich produktach, usługach lub marce. My wybieramy przynależność artykułu do odpowiedniej kategorii i jego temat przewodni, który może być jedynie pośrednio powiązany z działalnością Twojej firmy lub Twoim produktem. Artykuł ten zawiera 1 link do miejsca na Twojej stronie internetowej, które my wybierzemy.

Przykłady:
“Jak dbać o skórę w ciąży” na zlecenie producenta wody mineralnej;

“Księżniczka w połogu” na zlecenie księgarni internetowej;
“Pierwsze produkty w diecie niemowlaka” na zlecenie producenta krzesełek do karmienia.

Artykuł markowy (branded article)
To przygotowany przez Ciebie tekst promujący Twój produkt, markę, firmę lub usługę, który umieścimy na naszej stronie, po wcześniejszej akceptacji. Może zawierać 1 link do miejsca przez Ciebie wskazanego. Taka treść powinna zawierać opis Twojej firmy/marki i prowadzonej przez nią działalności. Oczywiście niezbyt długi :).

Recenzja produktu lub usługi
To nasze subiektywne zdanie na temat Twojego produktu, wyrażone na podstawie wykonanego przez nas testu. Recenzja może być indywidualna (zawierać opis tylko Twojego produktu) lub porównawcza (zawierać kilka opinii o podobnych produktach, w tym Twoim). Recenzje nie zawierają linków.

We wszystkich powyższych formach sami nadajmy tytuły zgodnie z prowadzoną przez nas polityką SEO i znajomością potrzeb naszych czytelników. Zostają one też podlinkowane na naszym fan page na Facebook. Za dodatkową opłatą chętnie podpromujemy pojedynczy post, zwiększając liczbę potencjalnych klientów, do których chcesz dotrzeć. Organizujemy też promocje dedykowane – dla konkretnej grupy wiekowej lub małej społeczności lokalnej.

5. Product placement, link

Umieścimy Twój produkt w dowolnym artykule w naszym serwisie w postaci graficznej (obrazek z linkiem) w treści zbieżnej z Twoim produktem tematycznie, ale nie bezpośrednio o nim mówiących; na przykład krem do ciała umieścimy w artykule o pielęgnacji skóry, a blender – w przepisie na sałatkę.

Zamieścimy również pojedyncze linki w wybranych przez Ciebie artykułach.

6. Konkurs

Konkurs to konkurs, nie ma tu zbędnej filozofii :). Linkujemy go na fan page, a za dodatkową opłatą promujemy pojedynczy post, zwiększając liczbę potencjalnych klientów, do których chcesz dotrzeć lub organizujemy promocję dedykowaną – dla konkretnej grupy wiekowej lub małej społeczności lokalnej.

7. Program afiliacyjny

Jeśli masz wyjątkowy produkt i mały budżet na promocję, ale nie chcesz rezygnować z działań marketingowych – zostaw to nam. Za prowizję od faktycznej sprzedaży Twoich produktów zadbamy o promocję treści z nim związanych i jak największą liczbę ich odsłon. Twoim zadaniem będzie dostarczenie rozwiązania pozwalającego nam na sprawdzenie ile faktycznie sztuk produktu sprzedałeś dzięki naszym wspólnym działaniom.

8. Akcja niestandardowa

Jeśli Twój budżet wykracza poza 10.000 zł możemy zaplanować dla Ciebie zupełnie niestandardowe, indywidualnie dobrane i starannie zaplanowane działania. Na przykład:

 • Opracujemy całą serię artykułów edukacyjnych, które poszerzą świadomość Twojej marki wśród naszych czytelniczek i zaplanujemy ich publikację tak, by tworzyły spójną i logiczną całość bez efektu narzucania się czy tendencyjnej reklamy.
 • Wybierzemy dla Ciebie odpowiednie tagi, zadbamy o SEO przygotowanych dla Ciebie treści i odpowiednie godziny publikacji.
 • Stworzymy specjalnie dla Ciebie pliki graficzne lub PDF przedstawiające konkretne formularze, listy lub zalecenia gotowe do wydruku przez nasze czytelniczki (zobacz nasze listy wyprawkowe i dokumenty do pobrania), by kompleksowo i rzetelnie zilustrować wyjątkowość i wartość Twoich produktów lub usług.
 • Zaplanujemy jasną i czytelną komunikację poprzez kanały social media i stronę www.

9. Event, konferencja, prelekcja

Mamy doświadczenie w organizacji wydarzeń w tej grupie docelowej, bo to my zorganizowaliśmy Kampanię Społeczną „Po Prostu Położna”. Zdjęcia i statystyki z tej Kampanii możesz zobaczyć TUTAJ, na jej stronie na Facebook. Możemy zorganizować dla Ciebie konferencję tematyczną lub zebrać grupę odbiorców Twojego wydarzenia.

Magda prowadzi również eventy, prelekcje, warsztaty i prezentacje związane z tematyką rodzicielstwa. Napisz do nas o jakim temacie myślisz i jak wyobrażasz sobie to wydarzenie – przygotujemy dla Ciebie wstępny scenariusz, analizę statystyczną, sposób organizacji i wycenę.

Nasz serwis jest ruchomy i elastyczny, dopasujemy formę reklamową dokładnie pod Twoje potrzeby. Daj nam tylko znać, czego potrzebujesz :).

Kliknij TUTAJ i sprawdź nasze STATYSTYKI!

siostra ania współpraca