łóżeczko ford
Pin It

Rodzice na ogół dobrze wiedzą, że usypianie dziecka to dosyć trudna sprawa. Dla niektórych skuteczną metodą okazuje się krótka samochodowa przejażdżka. Wiele maluchów zasypia w aucie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Firma Ford wpadła więc na pomysł stworzenia specjalnego łóżeczka.    

Hiszpański oddział firmy stworzył łóżeczko dziecięce Max Motor Dream, które symuluje uspokajające kołysanie odczuwane podczas jazdy autem. Łóżeczko wyposażone jest w diody LED, które imitują światła uliczne, głośniki wydające dźwięk silnika i wibracje przypominające kołysanie podczas każdy. Ponadto przygotowano specjalną aplikację, która gromadzi informacje na temat wybranej trasy, by później można było ją odtworzyć w „warunkach domowych”.

Na razie Ford stworzył tylko wersję testową łóżeczka, ale nie wyklucza, że wkrótce wprowadzi je do produkcji.

łóżeczko ford

Polecamy: Kosztowne usypianie dziecka

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.