STATYSTYKI

STATYSTYKI

Page Rank: 3
Ilość artykułów w serwisie ogółem: ponad 2.500
Liczba odsłon w 2017 roku: 3 128 406

Wszystkie zasady współpracy z serwisem Siostra Ania znajdziesz TUTAJ.

Google Analytics:

W marcu 2018 roku odwiedziło nas ponad 180.000 unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad TRZYSTA TRZYDZIEŚCI TYSIĘCY odsłon. Spora część czytelników do nas wraca, ufając naszym opiniom i merytorycznej zawartości artykułów. Content is the King! 🙂 Mamy stałe grono wiernych odbiorców i ciągle zyskujemy nowych.

statystyki siostra ania

Zrzut ekranu z Google Analytics, marzec 2018

Najpopularniejsze bezpłatne słowa kluczowe w 2017 roku:

ciąża, siostra ania, jak czyścić zabawki, krzywa cukrowa, imiona, karmienie piersią, cesarskie cięcie, położna, ranking wózków, zasiłek macierzyński, przygotowanie do porodu.

Najczęściej czytane artykuły w serwisie w 2017 roku znajdziesz TUTAJ.

YouTube:

Ilość subskrypcji: ponad 10 tys.

Łączna ilość wyświetleń: ponad 8 mln

Ilość filmów: 134

youtubeFacebook: 

Facebook to na koniec marca 2018 ponad 34 tys. fanów. Kobiety to 93% osób aktywnie działających na naszym fan page poprzez komentarze, udostępnienia postów, przechodzenie na stronę serwisu. Ponad 60% z nich jest w wieku 25-34 lata, ale liczy się również grupa nieco starsza, 34-44 lata (15%) oraz grupa młodsza, 18-24 lata (12%). Skupiamy społeczność rodziców, głównie kobiet w okresie ciąży i w czasie pierwszego roku życia dziecka. Wśród naszych fanów są głównie mieszkanki Polski, ale śledzą nasz także odbiorcy z Wielkiej Brytanii, Niemiec czy Holandii.

facebook siostra ania

Poruszamy się w następujących tematach, dla których stworzyliśmy oddzielne podserwisy:

CIĄŻA

badania i zdrowie, planowanie ciąży, objawy, akcesoria i literatura dla ciężarnych, przebieg ciąży, kalendarz ciąży, tydzień ciąży, strata ciąży, związek, małżeństwo, relacje z małżonkiem i rodziną, przygotowanie dziecka na przyjście na świat rodzeństwa, leki, szkoła rodzenia, edukacja z położną, moda, uroda, zakupy dla ciężarnych, wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka, szkoła rodzenia, zajęcia z położną, emocje w ciąży, poród naturalny, cesarskie cięcie, znieczulenie okołoporodowe, oksytocyna, komplikacje przy porodzie, połóg, porady prawne (zwolnienia, urlopy, zasiłki)

DZIECKO

karmienie piersią, karmienie butelką, karmienie niemowlaka, problemy laktacyjne, akcesoria laktacyjne, akcesoria do karmienia, rozszerzanie diety, przepisy na posiłki dla niemowląt, rozwój i pielęgnacja niemowlaka, badania i rozwój dziecka, wychowanie, zabawy, wczesna edukacja, prawo (urlopy, zasiłki, ZUS), dokumenty do pobrania, porady dotyczące żłobka i niani, modna mama, dbanie o siebie na urlopie macierzyńskim, powrót mamy do formy, zdrowe odżywianie.

RODZINA

związki, partnerstwo, małżeństwo, rodzice, podróże, prawo, praca, psycholog, seks, wywiady, czas wolny, lektury, kultura, moda i uroda dla dorosłych.

DOM

bezpieczny dom, zdrowa kuchnia, pokój dla dziecka, domowy poradnik, wyposażenie domu, zmiana wystroju domu z przyjściem na świat dziecka, poradnik „zrób to sam”, jak prać i sprzątać z dzieckiem, domowe sposoby na organizację, meble, łóżeczka, kojce, materiały, tworzywa, akcesoria dla domu.

W każdym z tych serwisów oddzielnie lub we wszystkich na raz możemy zaproponować Ci różnorodne formy reklamowe i promocyjne. Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

Od 6.02.2015 serwis ruszył pod nowymi subdomenami podzielony na kilka podserwisów i jest oparty prawie całkowicie na WordPress. Dlatego pod pojedynczymi artykułami nie widać wszystkich ich odsłon wygenerowanych od początku istnienia serwisu, czyli od września 2012 roku.