bebecik rozwiazanie konkursu
Pin It

Mama, teściowa, siostra, przyjaciółka, mąż – to o nich jako swoich inspiracjach do bycia mamą najczęściej pisały uczestniczki naszego konkursu. Kto wygrał wielofunkcyjne Bebeciki? Sprawdźcie nazwiska zwycięzców!

Aby wziąć udział w zabawie i wygrać jeden z trzech zestawów Bebecik maxi, należało przesłać odpowiedź na pytanie:

Kto najbardziej inspiruje Cię, pomaga, uczy, przygotowuje do najważniejszej roli w życiu, czyli do bycia mamą? Koleżanka, siostra, mama, teściowa… a może zupełnie ktoś inny? 

Według Jury składającego się z redaktorek portalu siostraania.pl, najciekawsze, najbardziej wzruszające i inspirujące odpowiedzi przesłały trzy uczestniczki:

    • Katarzyna Dawid, która otrzymuje Bebecik w koci wzór,
    • Anna Gagatek, która otrzymuje Bebecik w misiowy wzór
    • Mama Daria, do której wędruje Bebecik małego pirata!

Laureatkom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestniczkom konkursu bardzo dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Wybór był naprawdę trudny, wiele z Was zaskoczyło nas odpowiedziami!

Mamy do Was jednak dużą prośbę… wszystkie piękne słowa, które napisałyście w swoich zgłoszeniach, przekażcie osobom, o których opowiadałyście. Na pewno będzie im bardzo miło!

Zachęcamy Was również do obserwowania strony Bebecik. Śpij dobrze.

Na pocieszenie zespół Bebecika przygotował dla Was kod rabatowy, dzięki któremu możecie do 19 sierpnia kupić Bebeciki o 10% taniej:

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.