Pin It

Sposobów na zabawę z dzieckiem jest naprawdę wiele. Jedni uprawiają wspólnie sporty, drudzy wymyślają dla dzieciaków autorskie gry planszowe, jeszcze inni gotują wspólnie z maluchami. Czyja historia zrobiła na nas największe wrażenie i zwyciężyła w konkursie? Sprawdźcie!

Nagrodami w konkursie były dwie maty-worki, dzięki którym za jednym pociągnięciem sznurka możemy utrzymać ład w pokoju malucha oraz wykorzystać je jako miejsce do siedzenia na podłodze lub trawie. Maty wykonane są z mikrofazy, materiału łatwego w utrzymaniu w czystości. Stworzone z myślą o dzieciach powyżej 3. roku życia.

mata worek na zabawki mata worek na zabawki

Fundatorem nagród jest Galeria Trend, oferująca m.in. meble dla dzieci.

Zajrzyj na jej fanpage i polub go, aby być na bieżąco z promocjami i konkursami! 

Kto zwyciężył?
  • Aleksandra Sobańska

    Autorka zabawnego i jednocześnie niezwykle wzruszającego filmiku, przedstawiającego wspólnie spędzany czas z niemowlakiem.

  • Dorota Grabiec

    Twórczyni autorskich, własnoręcznie wykonywanych gier planszowych dla swoich dzieci.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim biorącym udział w konkursie dziękujemy za przesłane pracy. Byliście świetni, zazdrościmy waszym dzieciom tak kreatywnych rodziców!


Jeśli chcecie być na bieżąco z wszystkimi naszymi konkursami oraz akcjami promocyjnymi, zostawcie swój adres email w poniższym okienku. Obiecujemy nie zaśmiecać waszej skrzynki!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.