Pin It

W Tychach, w województwie śląskim, Miejskie Centrum Kultury organizuje wyjątkowy Dzień Dziecka. Oto dzieci, te całkiem małe i całkiem duże, będą mogły na kilka godzin przenieść się w czasie i poczuć się jak ich rodzice kilkadziesiąt lat temu. 

Dzień Dziecka – zabawy naszych rodziców, to impreza kierowana do całych rodzin, a jej celem jest pokazanie dzieciom, jak fantastycznie można się bawić bez komputerów, tabletów czy konsoli oraz, że zabawa w gronie innych dzieci to fantastyczna przygoda, uruchamiająca wyobraźnię, pozwalająca nawiązać nowe przyjaźnie i dająca wyjątkową satysfakcję.

W czasie imprezy dzieci będą mogły podróżować wehikułem czasu, wziąć udział w warsztatach plastycznych i ceramicznych, udać się na wyprawę tropami przyrodniczymi, posłuchać bajek, obejrzeć przedstawienie a nawet zatańczyć na ludowo! A wszystko to 1 czerwca, w Miejskim Centrum Kultury w Tychach, w godzinach 15.00-18.00.

 

Nasz portal objął imprezę patronatem medialnym. Zapraszamy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.