agnieszka maciag spotkania z mamami
Pin It

Kto uczestniczył w spotkaniach w ramach kampanii społecznej Po Prostu Położna, doskonale zna ten duet. Agnieszka Maciąg – modelka, pisarka, dziennikarka, ale przede wszystkim mama oraz położna Ewa Janiuk. Panie spotkają się z mamami w Opolu, Brzegu i Kędzierzynie-Koźlu pod koniec czerwca.  Zapisy trwają!

Rodzimy w Opolskim

Spotkanie odbędzie się w ramach projektów „Rodzimy w Opolskim”, działających w zakresie programu „Opolskie dla Rodziny”, obejmujących swoim zasięgiem całe województwo opolskie:

  1. Poprawa dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie kompleksowej opieki nad matką i dzieckiem na obszarze północnym województwa opolskiego (RPOP.08.01.00-16-0034/16) – powiaty Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Olesno;
  2. Poprawa dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie kompleksowej opieki nad matką i dzieckiem na obszarze środkowym województwa opolskiego” (RPOP.08.01.00-16-0035/16) – powiaty Nysa, Opole, Prudnik;
  3. Poprawa dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie kompleksowej opieki nad matką i dzieckiem na obszarze południowym województwa opolskiego” (RPOP.08.01.00-16-0036/16) – powiaty Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce.

Wszystkie trzy programy są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa w ramach Osi Priorytetowej VIII Integracja społeczna Działanie 8.1 – Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 (RPO WO 2014-2020).

Udział w projektach jest bezpłatny. Można do nich przystąpić w dobrowolnym momencie, czyli na każdym etapie ciąży, tuż po porodzie, a nawet zanim twoje dziecko ukończy drugi rok życia.

Oferta projektowa obejmuje:

Spotkanie z Agnieszką Maciąg i Ewą Janiuk

W ramach projektów Rodzimy w Opolskim zapraszamy na spotkania z Agnieszką Maciąg i Ewą Janiuk, które odbędą się:

  • w Opolu – 26 czerwca o godzinie 17:00 (Hotel Festival)
  • w Brzegu – 27 czerwca o godzinie 17:00 (Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu)
  • w Kędzierzynie-Koźlu – 28 czerwca o godzinie 17:00 (Hotel Court)

Panie porozmawiają nie tylko o projekcie, lecz także o roli położnej w życiu kobiety oraz o najważniejszych dla przyszłych i obecnych mam kwestiach. Na uczestniczki spotkania czekają upominki, nagrody oraz smaczna kawa w czasie przerwy, podczas której będzie można wymienić doświadczenia z innymi mamami.

Spotkania są całkowicie bezpłatne. Dzieci i mężowie/partnerzy mile widziani.

Na każde spotkanie obowiązuje rezerwacja miejsc. Formularz rezerwacji dostępny jest na stronie www.rodzimywopolskim.pl.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.