Olga Frycz
Pin It

Olga Frycz została mamą. „Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia” – pisze na swoim Instagramie.

Aktorka urodziła dziecko w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny. Na swoim profilu na Instagramie podziękowała dyrekcji i personelowi szpitala za „stworzenie idealnych warunków do przywitania na świecie córeczki Heleny”. Szczególne podziękowania powędrowały do położnej Natalii Michalczuk i dr n. med. Marty Szajnik za przeprowadzenie przez okres ciąży. Frycz dodała, że był to dla niej okres „magiczny”, a jak pisze – podczas porodu czuła się bardzo bezpiecznie i spokojnie. Podziękowała także mgr Joannie Mróz za wprowadzenie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia.

View this post on Instagram

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny. Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii M.). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród. Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia. Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸 @xgriszkax 💕🌸🌷💕Dziękuję Zuzi @_zussska_ 💕🌸💕 i mojej kochanej Mamie 💕🌸💕 #letsgetthepartystarted

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

Informację o tym, że aktorka urodziła, ujawniła jej koleżanka – Joanna Jędrzejczyk, którą poznała na planie drugiej edycji programu „Agent. Gwiazdy”. „Olga, Grześku, gratuluje wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Dziękuję za zdjęcia, cudne maleństwo” – pogratulowała na Instagramie Jędrzejczyk.

Gratulujemy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.