Magda Wołąsewicz

Magda Wołąsewicz

mmJestem całą sobą managerem – z zamiłowania, pasji, osobowości i charakteru. Managerem rodziny, własnego życia, wewnętrznej kreatywności a przede wszystkim Siostry Ani. Jestem nawet managerem z wykształcenia i doświadczenia 🙂 z dyplomem magistra z zarządzania strategicznego oraz MBA i doświadczeniem zdobytym w bankowości, instytucjach finansowych i franczyzowych na stanowiskach wysokiego szczebla.

Jestem wulkanem energii, kopalnią pomysłów, kobietą przedsiębiorczą,  finalistką Konkursu Kobieta Biznesu 2012 organizowanego przez bankier.pl oraz Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet 2013.

Kocham naturę i prawdziwość. Uwielbiam czuć rosę pod stopami, spacerować brzegiem oceanu, czuć wiatr we włosach. Mam dwóch wspaniałych synków i kocham ich ponad wszystko. Jestem pasjonatką zdrowego żywienia, zwłaszcza dzieci, dlatego uwielbiam spędzać czas w kuchni. Ciągle z czymś nie nadążam, ale szybko nadrabiam. Ciągle gdzieś się śpieszę, ale jak już to załatwię to siadam na trawie i odpoczywam. Jestem wewnętrznym podróżnikiem – uwielbiam wyprawy wgłąb własnego umysłu poprzez ciągłe kształcenie się. Dlatego właśnie zaczęłam uczyć się hiszpańskiego. 🙂

Jestem (mam nadzieję :P) empatycznym liderem a nie twardogłowym autokratą. Wrażliwą, ale asertywną zodiakalną Rybą potrafiącą podejmować świadome decyzje. Ponoć strasznie dużo mówię… choć mi się wydaje, że ciągle czegoś zapomniałam powiedzieć :). Cała ja…

W wolnym czasie (i nie tylko :)) gotuję, czytam, oglądam Breaking Bad, tańczę, jeżdżę na łyżwach, rolkach, rowerze, pływam i chodzę na siłownię. Lubię tworzyć – całkiem duże rzeczy, jak ten portal czy też całkiem małe – jak ludzik z kasztanów. Staram się codziennie kreować dobrą, optymistyczną rzeczywistość więc nie narzekam, nie poddaję się aurze i nie popieram negatywizmu. Kocham ludzi i okazuję im to, bo wierzę, że to co dajemy, zawsze do nas wraca.