KONKURS dla kobiet w ciazy
Pin It

Sposobów na zachowanie wyjątkowych momentów, które towarzyszą każdej mamie oczekującej maluszka jest wiele. Można robić zdjęcia, odlewy gipsowe brzucha oraz… pisać pamiętnik! Jeśli jesteś w ciąży i chciałabyś wygrać świetnie zaprojektowany, pomocny i wypełniony wiedzą specjalistów notatnik, weź udział w naszym konkursie!

Ciąża to prawdziwa rewolucja w życiu kobiety, ale i najbliższych jej osób. Zmienia się nie tylko wygląd przyszłej mamy, samopoczucie i emocje towarzyszące oczekiwaniu na dziecko. Często zmieniają się priorytety, styl życia oraz to, w jaki sposób odbierana jest ona przez ludzi żyjących wokół. Coraz częściej może usłyszeć cenne, choć nie zawsze chciane porady, ostrzeżenia w postaci zabobonów oraz dawkę intensywnej troski o jej zdrowie.

Aby nie pogubić się w tych wszystkich wskazówkach, dobrych i złych radach, a także zachować piękną pamiątkę z tego niepowtarzalnego czasu, jakim jest ciąża, Świadoma Mama (organizator warsztatów dla  rodziców) wraz z Wydawnictwem Publicat stworzyła „Pamiętnik ciąży. Zapiski spod serca”.

Ten wyjątkowy album dla mam oczekujących dziecka to zbiór doświadczeń rodziców oraz 70 specjalistów z różnych ośrodków i dziedzin. Znajdziemy w nim informacje i porady najlepszych lekarzy, położnych, dietetyków oraz miejsce na zapiski, utrwalenie myśli i uczuć towarzyszących kolejnym tygodniom, zanotowanie ważnych momentów, wklejenie zdjęć USG dziecka, naszkicowanie jego wyobrażonego portretu.

Przykładowa strona pamiętnika:

pamietnik ciazy zapiski spod serca

Wspólnie z Wydawnictwem Publicat zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są 2 egzemplarze „Pamiętnika ciąży. Zapiski spod serca”.
Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać w dowolnej formie odpowiedź (w dowolnej formie) na pytanie:

Co w Twoim życiu zmieniła ciąża?

Na prace konkursowe czekamy pod adresem konkurs@siostraania.pl do dnia 24 czerwca 2018r.

Ogłoszenie dwóch zwycięzców nastąpi do 27 czerwca 2018r.

Życzymy powodzenia!


Regulamin konkursu

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.