Wygraj robota sprzątającegoILIFE A4s
Pin It

Marzysz o pomocniku, który będzie za Ciebie sprzątał, odkurzał i do tego nie chciał nic w zamian? Znamy kogoś, a raczej „coś” takiego. To robot ILIFE A4s, czyli automatyczny odkurzacz, którego pokocha każdy zapracowany rodzic. Już dziś możesz wygrać go w naszym konkursie! 

O robocie ILIFE A4s

Robot ILIFE A4s to odkurzacz, który działa bez Twojej pomocy. Jego niewątpliwym atutem jest to, że możesz zaprogramować jego pracę na czas Twojej nieobecności w domu, dzięki czemu po powrocie z pracy/szkoły/spaceru Twoje podłogi i dywany będą odkurzone. To świetne rozwiązanie nie tylko dla posiadaczy uwielbiających kruszyć dzieci, ale i zwierząt, które regularnie gubią sierść.wygraj robota ILIFE A4s

Jak działa?

Ten automatyczny odkurzacz posiada 3-stopniowy system czyszczenia. Oznacza to, że dwie szczotki boczne zamiatają brud pod centralną szczotkę rolkową, dzięki niej oraz dużej sile ssącej, zanieczyszczenia wciągane są do zbiornika. ILIFE A4s wyposażony jest w turboszczotkę z włosia o kształcie podwójnej litery „V”, która zapobiega nawijaniu się włosów i sierści (to szczególnie ważne dla posiadaczy zwierząt w domu).

wygraj robota ILIFE A4s Urządzenie jest niskie, dzięki czemu mieści się pod wieloma meblami, pracuje nieprzerwanie nawet do 2 godzin, mogąc w tym czasie odkurzyć powierzchnię nawet 200 m kw.

Robota ILIFE A4s możemy zaprogramować (kiedy ma się włączyć), jeśli trzeba – zwiększyć moc ssącą (w przypadku awaryjnych sytuacji, np. rozsypanie cukru itp.) oraz naprowadzić pilotem w konkretne miejsce, które chcemy odkurzyć. Urządzenie posiada także możliwość włączenia trybu Mini Room, który pozwala na dokładniejsze sprzątanie wybranych pomieszczeń w krótszym czasie.wygraj robota ILIFE A4s

Robot wyposażony jest w czujniki, które zapobiegają upadkom ze schodów oraz kolizjom (robot nie niszczy mebli), a po skończeniu pracy lub gdy jego poziom baterii jest niski, automatycznie wyszukuje i wraca na stację ładującą.

Pojemnik na śmieci łatwo wyciągnąć i umyć, dzięki czemu jego użytkowanie jest banalnie proste i efektywne.

Więcej na temat robota ILIFE A4s przeczytasz w tym miejscu.

Co zrobić, aby wygrać robota ILIFE A4s?

Aby wygrać robota ILIFE A4s należy na adres email: konkurs@siostraania.pl wysłać zgłoszenie konkursowe, a w nim opisać/zobrazować (forma dowolna):

jak wygląda Twoje sprzątanie z dzieckiem?

Na zgłoszenia czekamy do 28 października 2018r.

Wyniki zostaną ogłoszone do 7 dni od zakończenia konkursu.

Sponsorem nagrody jest wyłączny importer i opiekun marki ILIFE w Polsce. 

A jeśli nie chcesz czekać, robot ILIFE A4s możesz kupić już dziś!

Robot ILIFE A4s kupisz >>> tutaj <<<.

Robot odkurzający z funkcją mopowania ILIFE V7s Plus >>> tutaj <<<.

Przeczytaj regulamin konkursu.


Polecamy również:

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.