Pin It

Dzieci kochają klocki. Na zabawie klockami potrafią spędzić długie godziny. I nikogo to nie dziwi, bo zabawa klockami pobudza wyobraźnię, rozwija manualnie, uczy praw fizyki rządzących naszym światem. Co więcej, budowanie z klocków może pochłonąć całą rodzinę, bez względu na wiek.

O klockach BIOBLO

Klocki BIOBLO to świetny pomysł na prezent dla dzieci od 3 roku życia. Warto zwrócić uwagę, że klocki te są ekologiczne. W ich składzie znajduje się 50% zawartości drewna, w 100% wolne od plastyfikatorów, PVC i BPA. Unikalna struktura klocków, plastra miodu, daje maluchom nieograniczone wręcz możliwości konstrukcyjne, a tym samym wzbogaca ich zdolności poznawcze i manualne. Budując klockami w grupie dzieci uczą się współpracować ze sobą. Budowanie z klocków poprawia także zdolność koncentracji u dzieci.

Co ważne, klocki BIOBLO są higieniczne, można je myć wodą z mydłem i zawsze będą czyste.

Klocki będą fantastycznym mikołajkowym prezentem dla Twojego dziecka 🙂 I biorąc udział w naszym konkursie, możesz je wygrać.

 

 

Aby wygrać klocki BIOBLO…

Ponieważ zbliżają się mikołajki, twoje dziecko z pewnością wysłało już list do św. Mikołaja. Część dzieci, które nie potrafią jeszcze pisać, rysuje zabawki, o których marzy. Niektóre dzieci swoje listy ozdabiają naklejkami lub obrazkami. A niektóre pozostawiają je sterylnie czyste, ale za to forma listu jest niezwykła, bo jest na przykład napisany wierszem.

Bardzo jesteśmy ciekawi, jak wyglądają listy Waszych dzieci. Dlatego też, aby wygrać klocki BIOBLO należy

przesłać nam fotografię listu do św. Mikołaja przygotowanego przez swoje dziecko.

A my wybierzemy TRZY najbardziej dla nas atrakcyjnie, wzruszające i piękne listy, i ich autorów nagrodzimy zestawem klocków BIOBLO.

 

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 29 listopada br.

A wyniki ogłosimy w piątek, 30 listopada br.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres: konkurs@siostraania.pl

 

Sponsorem nagrody jest PIATNIK
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.