Pin It

Przed nami Dzień Kobiet, wyjątkowe święto, przeznaczone wszystkim kobietom, bez względu na ich wiek czy stan cywilny.  I dawno już na nami czasy, gdy panie dostawały w prezencie goździki i rajstopy 😉 Dziś z okazji Dnia Kobiet spotykamy się kinowych salach, w teatralnych foyer, na wieczorkach tanecznych i w kawiarniach. Ciesząc się swoją, kobiet, obecnością i pielęgnując łączące nas więzi.

Dla każdej z nas, kobiet, 8 marca powinien być wyjątkowy.  Dlatego też zapraszamy was do udziału w konkursie organizowanym wspólnie z wydawnictwem Znak. Mamy dla was 3 egzemplarze najnowszej powieści Katarzyny Michalak, autorki ponad 30 bestsellerów, okrzykniętej najpopularniejszą pisarką 2015 roku, kochanej w kraju i za granicą.

Książka „Promyk słońca” jest kolejną częścią tzw. serii mazurskiej Katarzyny Michalak. Tym razem autorka przenosi nas w cudnie wiosenny czas. A musicie wiedzieć, że wiosna na Mazurach jest pełna zapachów, kolorów i emocji. „Promyk słońca” jest piękną opowieścią o nadziei, miłości, przyjaźni, czyli tym wszystkim, co kobietom potrzebne jest do życia.

Spraw sobie prezent na Dzień Kobiet i wygraj wspaniałą lekturę na wiosenne popołudnia 🙂

Aby wygrać nagrodę…

czyli jedną z 3 książek Katarzyny Michalak pt. „Promyk słońca”, wystarczy napisać, nagrać, narysować, sfotografować itp. swoje wyobrażenie na temat kobiecości, czyli krótko mówiąc, odpowiedzieć na pytanie:

Czym dla ciebie jest kobiecość?

Forma odpowiedzi dowolna, nagrodzimy najciekawsze, naszym zdaniem, zgłoszenia.

Na odpowiedzi czekamy do 7 marca  br. Piszcie na adres: konkurs@siostraania.pl.

Wyniki konkursu opublikujemy 8 marca br. , czyli w Dzień Kobiet.

Zapraszamy do zabawy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.