Pin It

I nadszedł TEN dzień, 8 marca, czyli Dzień Kobiet 🙂 Tak się składa, że jesteśmy w bardzo kobiecym gronie, życzymy Wam więc piękna, energii, odporności, spełnienia, miłości.  

Dzień Kobiet i kobiecość mają dużo wspólnego. Dzięki Waszym zgłoszeniom wiemy, że kobiecość ma różne oblicza, jest niczym rozwijający się, różnobarwny, wachlarz, ma związek ze szpilkami i szminką. Okazuje się, że aby czuć się kobieco, czasem wystarczy polarowy szlafrok i miłość w oczach partnera. Albo słodkie „Kocham cię, mamo”.

Spośród wszystkich zgłoszeń, jakie otrzymaliśmy i za które bardzo dziękujemy, naszym zdaniem na wyróżnienie zasługują odpowiedzi:

Adrianny Frąckowiak

Joanny Niewęgłowskiej

Aleksandry Filipiak

Mamy nadzieję, że książka Katarzyny Michalak pt. „Promyk słońca”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Znak sprawi wam przyjemność i przywoła wiosnę.

 

 Laureatki konkursu prosimy o kontakt via e-mail: konkurs@siostraania.pl. 

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie i życzmy Wam przyjemnego Dnia Kobiet oraz pięknej i pełnej emocji wiosny 🙂

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.