Pin It

Przypomnij sobie, o czym myślałaś, kiedy jako dziecko stawałaś przy oknie w wigilijną noc i wypatrywałaś pierwszej gwiazdki. Przypomnij sobie, jakie życzenia wypowiadałaś wpatrując się w spadającą gwiazdę. Spraw sobie przyjemność i zaczytaj się w ciepłej, pełnej dobrych emocji i pięknej opowieści Katarzyny Michalak pt. „Gwiazdka z nieba”.

Razem z Wydawnictwem ZNAK zapraszamy Was do udziału w świątecznym konkursie tylko dla kobiet. Mamy dla was 4 egzemplarze najnowszej powieści Katarzyny Michalak, autorki ponad 30 bestsellerów, okrzykniętej najpopularniejszą pisarką 2015 roku, kochanej w kraju i za granicą.

Książka „Gwiazdka z nieba” przeniesie Was na Mazury i pozwoli odkryć tajemnice ludzkiej duszy, pomoże cieszyć się szczęściem i docenić to, co mamy. To idealna lektura na Święta, by się zrelaksować, oderwać od codzienności i poczuć, jak ważni są dla nas najbliżsi.

 

Aby wygrać nagrodę…

czyli jedną z 4 książek Katarzyny Michalak pt. „Gwiazdka z nieba”, wystarczy przypomnieć sobie, o co prosiłaś gwiazdkę w wigilijny wieczór i opowiedzieć nam o tym w dowolnej formie (prozą, wierszem, obrazem, zdjęciem, grafiką, filmem, piosenką itp.). Liczymy na Waszą pomysłowość, wyobraźnię i piękne wspomnienia 🙂

Na odpowiedzi czekamy do 18 grudnia br. Piszcie na adres: konkurs@siostraania.pl.

Wyniki konkursu opublikujemy 20 grudnia br. 

Zapraszamy do zabawy!

 

 

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.