Pin It

Grudzień jest magiczny. W grudniu spełniają się najważniejsze dla nas marzenia, realizują wyśnione plany. W grudniu powraca do nas nadzieja.  Dzięki Wam wiemy już, jakie znaczenie ma dziecka ma rodzina, zdrowie najbliższych i tęsknota za nimi. Okazuje się, że Wy, będąc dziećmi, marzyłyście o rzeczach pięknych, dobrych i ważnych. 

Dziękujemy, że okazałyście nam zaufanie i zdradziłyście swoje marzenia. Potraficie wzruszyć do łez i budzić uśmiech na twarzach 🙂 Cieszymy się bardzo, że gwiazdka z nieba potrafiła spełnić Wasze pragnienia, nawet jeśli zajęło jej to sporo czasu.

Cieszymy się również, że dziś to my będziemy gwiazdką z nieba, która przyniesie Wam radość, spokój i nadzieję. Bo właśnie o tym jest książka Katarzyny Michalak pt. „Gwiazdka z nieba”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak.

Nagrody, czyli cztery egzemplarze bestsellera „Gwiazdka z nieba”, trafią do:

Magdaleny Nikiel za piękną i pełną emocji opowieść o jej wymarzonym prezencie w postaci szczeniaka Lilou,

Joanny Niewęgłowskiej za piękną historię o harcie ducha swojej mamy i całej rodziny,

Anety Badury, której nadzieja potrafiła zmaterializować największe marzenie,

oraz do Magdaleny, której miłość do baletu i siła dziecięcych pragnień budzi w nas ciepłe uczucia.

 

Laureatki prosimy o kontakt via e-mail: konkurs@siostraania.pl. 

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie i życzmy Wam pięknych, spokojnych i pełnych spełniających się marzeń Świąt Bożego Narodzenia 🙂

 

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.