mama karmila dziecko na wybiegu
Fot. Instagram
Pin It

Parę dni temu nietypowe modelki prezentowały stroje kąpielowe na wybiegu w Miami. Pokaz organizowany był przez redakcję Sports Illustrated. Podczas prezentacji strojów wystąpiła także… mama karmiąca!

Wśród modelek na jednym z pokazów Miami Swim Week pojawiły się nie tylko kobiety w rozmiarze 34, ale także panie z niedoskonałymi figurami. Na wybiegu można było podziwiać również sportsmenkę, złotą medalistkę paraolimpijską w snowboardzie, Brennę Huckaby po amputacji nogi i Marę Martin, która prezentowała strój… karmiąc swoją córeczkę piersią.

Mara Martin miała na sobie złoty kostium kąpielowy i z uśmiechem przeszła po wybiegu, trzymając na rękach swoją 5-miesięczną córeczkę, która w tym czasie ssała pierś. Modelka prawdopodobnie chciała ją nakarmić za kulisami, ale jak wiadomo karmienie piersią nie ma ram czasowych i kiedy przyszła na nią kolej, a dziecko nie chciało skończyć jedzenia, wzięła dziewczynkę ze sobą. Być może też był to zabieg celowy. Tego nie wiemy, ale efekt „wow” został osiągnięty. Piszą o niej portale i gazety.

– Żadne słowa nie potrafią opisać tego, jak niesamowicie się czuję po wyłonieniu mnie [podczas castingu – przyp. red.] do chodzenia po wybiegu dla @si_swimsuit” – napisała Mara Martin. – Każdy, kto mnie zna, wie, że marzyłam o tym od bardzo dawna. Nie mogę uwierzyć w to, że budzę się rano i widzę siebie i moją córkę w gazetach/portalach, robiąc coś, co robię tak naprawdę każdego dnia – tłumaczyła.

– Jestem bardzo wdzięczna, że mogę podzielić się tym przesłaniem i mam nadzieję, że „normalizuję” karmienie piersią, a także pokazuję innym, że kobiety MOGĄ ZROBIĆ WSZYSTKO! Ale szczerze mówiąc, prawdziwym powodem, dla którego nie mogę uwierzyć w to, że to co robiłam stało się newsem, wydarzeniem, jest to, że tym newsem stać się nie powinno. Moja historia bycia matką i karmienia podczas chodzenia jest właśnie taka. Zeszłej nocy było o wiele więcej zasługujących na nagłówki w prasie kobiet, które powinien zobaczyć nasz świat. Jedna z nich ma zamiar wyruszyć na obóz w ciągu dwóch tygodni, aby służyć naszemu krajowi, jedna kobieta miała mastektomię (@allynrose), a druga ocalała z raka, na wybiegu była także 2x paraolimpijska złota medalistka oraz matka (@bren_hucks you rock). To są historie, o których nasz świat powinien rozmawiać !!!! – komentuje Mara Martin.

Z nagrania opublikowanego na Instagramie wnioskujemy, że publiczność była zachwycona. W komentarzach pod nagraniem i zdjęciami pojawiły się jednak głosy krytyki.

Zobaczcie sami i oceńcie:

 

Polecamy również: 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.