bezpieczny maluch
Pin It

W maju kampania Bezpieczny Maluch zaplanowała aż osiem spotkań w całej Polsce. Warsztaty cieszą się sporym zainteresowaniem, dlatego warto nie zwlekać z rejestracją. 

Kampania Bezpieczny Maluch to największa akcja dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego macierzyństwa. W ramach kampanii na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla osób spodziewających się dziecka. Spotkania przygotowane są przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa.

Głównym punktem spotkania jest warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Rodzice będą mogli przećwiczyć z ratownikiem omawiane zagadnienia na specjalnie przygotowanych lalkach. Podczas spotkania można dowiedzieć się również jak bezpiecznie podróżować samochodem w czasie ciąży oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji. Na koniec każdego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość wygrania atrakcyjnych nagród.

Spotkania są bezpłatne. Aby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się na stronie www.bezpiecznymaluch.pl. Pod tym adresem można znaleźć też listę miast i terminy najbliższych spotkań.

W maju kampania odwiedzi osiem miast:

bezpieczny maluch

Portal SiostraAnia.pl objął kampanię swoim patronatem.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.