tydzien godnego porodu 2018
Pin It

W dniach 21 – 27 maja 2018 roku Fundacja Rodzić po Ludzku organizuje II Tydzień Godnego Porodu, stanowiący cykl lokalnych spotkań kierowanych do kobiet i par oczekujących dziecka. W tym roku wydarzeniu przyświeca hasło „Plan porodu – poznaję swoje prawa i potrzeby”, a w jego ramach organizowane będą warsztaty edukacyjne i rozwojowe o tematyce związanej z porodem oraz okresem okołoporodowym, pikniki, festyny, wystawy zdjęć, koncerty, projekcje filmów.

Pierwszy Tydzień Godnego Porodu miał miejsce w 2016 roku, organizowany był w blisko 60 miastach całej Polski a w jego wydarzeniach wzięło udział prawie 3.000 osób.

Celem wydarzenia jest informowanie kobiet o swoich prawach i uświadamianie, że mogą rodzić w zgodzie z własnymi potrzebami.

Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach II Tygodnia Godnego Porodu można znaleźć w tym miejscu.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.