justin timberlake ogłosił ciążę fanki
Pin It

Fanka, za pomocą małego transparentu, poprosiła Justina Timberlake’a o pomoc w ogłoszeniu swojej ciąży. Muzyk przerwał swój koncert, aby podzielić się z wszystkimi fanami radosną nowiną. 

Justin Timberlake dostrzegł Darcell Baxtresser w pierwszym rzędzie podczas koncertu w Detroit. Kobieta trzymała kartkę z napisem: Czy pomożesz mi dziś ogłosić moją ciążę? Muzyk bez wahania podjął się zadania.

– Muszę na chwilę przerwać występ. To jest coś ekstra. – powiedział Timberlake do tłumu, czytając plakat fanki. – Tu jest napisane: Czy pomożesz mi dziś ogłosić moją ciążę? – zaczął.

Szczęśliwa przyszła mama i jej przyjaciółki krzyczały z radości, podczas gdy piosenkarz ogłaszał: – Mały Baxtresser urodzi się 1 listopada 2018 r.! Na końcu nazwał zdrobniale mające przyjść na świat dziecko „Baby Bax” i dodał: – Pogratuluj także przyszłemu tacie!

Darcell Baxtresser opublikowała nagranie z całej sytuacji na swoim profilu na Facebook’u.

– To był najbardziej niesamowity, magiczny, niezapomniany moment, jakiego kiedykolwiek w życiu doświadczyłam!!! Moja pierwsza miłość ogłosiła moją ciążę!!! Wyjątkowe wspomnienie, które zapamiętam na zawsze! Dziękuję! – napisała pod filmem.

Przyszłej mamie gratulujemy i podziwiamy za pomysłowość! 🙂


Przeczytaj również:

Justin Timberlake o ojcostwie: To najcudowniejsza i najwspanialsza rzecz, jaka może ci się przytrafić!

Justin Timberlake został ojcem!

Czym różni się pierwsza ciąża od następnych? Ten film kradnie serca internautów!

5 krótkich filmów z tatą w roli głównej. Wzruszające wideo!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.