Pin It

Mija miesiąc od pogrzebu dwóch tragicznie zmarłych strażaków. Jeden z nich osierocił niemowlę, drugi nie zdążył poznać swojego dziecka – narodziło się niedługo po śmierci ojca. Fundacja Dorastaj z nami apeluje o pomoc finansową dla rodzin i dzieci zmarłych strażaków.

26-letni Przemysław Piotrowski i 29-letni Marek Giro zginęli 25 maja na służbie, w trakcie akcji gaszenia pożaru w białostockich Dojlidach.

Fundacja Dorastaj z nami zajmuje się pomocą rodzinom poległych lub poszkodowanych na służbie funkcjonariuszy. „Nie bądźmy obojętni – wesprzyjmy ich dzieci dobrowolną darowizną – mówi Łukasz Orpik z fundacji w rozmowie z Poranny.pl. Zebrane pieniądze zostaną przekazane rodzinom strażaków.

Zbiórka prowadzona jest wspólnie z Fundacją Pomocy PSP „Solidarni” przy wsparciu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Darowizny można dokonać za pomocą formularza dostępnego na tej stronie lub poprzez wpłatę na konto: 29 1030 1508 0000 0008 1545 4006 z dopiskiem „Białystok”.

Szczegóły tutaj.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.