Pin It

Już za kilka dni odbędzie się kolejny SILESIA BAZAAR Kids. To już będzie 6 edycja poświęcona tematyce dziecięcej. Oprócz niebanalnych polskich marek dziecięcych, można liczyć na moc innych atrakcji typu pokazy tańca, warsztaty dla dzieci, prelekcje dla rodziców, innymi słowy dużo przydatnej wiedzy i ciekawych spotkań. Zapraszamy na szóstą edycję tego największego w regionie rodzinnego festiwalu mody i dizajnu.

W niedzielę, 15 kwietnia, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach stanie ponad 100 stoisk nietuzinkowych polskich marek oferujących ubranka, zabawki, gadżety i wiele innych unikatowych produktów.

W ramach imprezy odbędą się liczne prelekcje dla rodziców, warsztaty  dla dzieci oraz targi niezależnej mody dziecięcej. Podczas całej imprezy nie zabraknie też okazji do skosztowania pysznego jedzenia, napicia się świeżych soków oraz aromatycznej kawy. Targi odbędą się w budynku MCK w Katowicach. Ta impreza to prawdziwy festiwal polskiej niezależnej mody dziecięcej i dizajnu. Podczas edycji Kids, zaprezentuje się prawie 120 wystawców z całej Polski.

WSTĘP:
Impreza trwa od 10:00 do 17:00. Obowiązują bilety wstępu:

  • bilet normalny – 9 zł
  • bilet rodzinny (rodzice + dzieci lub dziadkowie+córka/syn+wnuczki) – 15 zł
  • osoby do 15 r.ż. i po 65 r.ż. – wstęp darmowy

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.