Pin It

26 maja świętujemy jeden z najpiękniejszych dni w kalendarzu. Dla każdej z was, matek, jest to wyjątkowy i pełen miłości dzień. Ponieważ wspólnie z 4 Seasons Jewelry chcemy, by Dzień Matki był dla was niezwykle udany, zapraszamy do udziału w konkursie.

Nie ma znaczenia, czy w tym roku będziecie świętować Dzień Matki po raz pierwszy czy kolejny. Nie ma też znaczenia, czy wasze dzieci potrafią już mówić „mama” czy też nosicie je wciąż pod sercem. Miłość do dzieci daje siłę i wytrwałość każdej mamie. Wiemy też, że mamy potrafią okazywać dzieciom swoje uczucia na milion sposobów: słowami, spojrzeniem, dotykiem, troską o codzienne sprawy. A czy macie świadomość tego, w jaki sposób wasze dzieci okazują wam uczucia?

4 Seasons Jewelry to pracownia biżuterii, dedykowanej kobietom, ich determinacji i pięknu. Spośród kilku kolekcji na szczególną uwagę zasługuje biżuteria z mlekiem mamy, która jest idealnym sposobem na utrwalenie wspomnień związanych z początkiem macierzyństwa, karmieniem piersią, bliskością i wszystkim, co w życiu dziecka ma miejsce po raz pierwszy. Mleko mamy, zamknięte w delikatnym koraliku, staje się piękną pamiątką na całe życie i zawsze przywoływać będzie emocje i radości z niezwykłego czasu karmienia piersią. Jak efektowna i kunsztowna to kolekcja możecie zobaczyć tutaj.

Nagrodami są:

piękny komplet biżuterii mlecznej od 4 Seasons Jewelry

oraz kupony rabatowe na zakupy w sklepie 4 Seasons Jewelry uprawniające do 20% lub 10% zniżki.

Aby wygrać nagrodę,

wystarczy zastanowić się chwilę i poobserwować swoje dziecko. Wszystko po to, by opowiedzieć nam w dowolnej formie (słowami, filmem, obrazem, zdjęciem itp.) o tym, w jaki sposób wasze dzieci okazują wam miłość. Być może jest to głębokie spojrzenie w oczy, trzymanie za szyję podczas snu, nieporadnie narysowane serce lub też szept „mamo” zaraz po obudzeniu.

Na wasze odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@siostraania.pl do 24 maja br.

Wyniki konkursu ogłosimy 26 maja, w Dzień Matki!

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.