Co czuje matka chorego dziecka? Spot na Dzień Matki inny niż wszystkie
Pin It

Z okazji Dnia Matki Fundacja SickKids, organizacja non-profit działająca na rzecz najmłodszych, wydała specjalny spot. Jego głównymi bohaterkami są matki chorych dzieci. To krótkie wideo poruszy każdego.

W filmie widzimy mamę modląca się w kościelnej ławce, mamę siedzącą w aucie, krzyczącą i bijącą pięścią w kierownicę, mamę wybuchającą płaczem, gdy pielęgniarka tłumaczy, jak zajmować się chorym dzieckiem i inne kobiety znajdujące się w podobnej sytuacji. Każda z nich jednak wyciera łzy i mobilizuje się do pracy. Pozostają silne dla swoich dzieci, co szczególnie chciała podkreślić Fundacja SickKids.

SickKids to organizacja z siedzibą w Toronto, która wspomaga leczenie ciężko chorych dzieci. Kampanii towarzyszy zbiórka pieniędzy na rzecz najmłodszych.

Źródło: adweek.com

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.