Pin It

Pukiel włosów, mleczak, świeczki z pierwszych urodzin, a nawet kawałek pępowiny – każdy z tych skarbów z okresu wczesnego dzieciństwa można zachować w postaci trwałej pamiątki zatopionej w żywicy. Doskonale wiedzą o tym twórcy firmy JakMilo.pl, którzy realizują najbardziej kreatywne i śmiałe pomysły rodziców.

Jak Miło to grupa zapaleńców, których połączyła fascynacja żywicą. Potrafią w niej zatopić wspomnienia, emocje i czas. Wiedzą, jak przemienić pierwsze pamiątki z okresu dzieciństwa w prawdziwe dzieła sztuki. Zajmują się tym od 10 lat i mieli okazję zrealizować już wiele szalonych pomysłów (m.in. zatapiali w żywiczej kuli powietrze z koncertu Justina Biebera).

Na co dzień tworzą z żywicy m.in.:

Bransoletki z rysunkami

Skarby zatopione w żywiczej kuli (biżuteria, breloki, naszyjniki)

Wyjątkowe projekty (nietypowe realizacje )

Obejrzyj inne projekty Jak Miło

KONKURS

Każdy z tych projektów to świetny pomysł na osobisty i niepowtarzalny prezent, a także wyjątkową pamiątkę z okresu dzieciństwa naszych pociech. Jak Miło realizuje projekty ściśle według pomysłu klientów, a także z wykorzystaniem udostępnionych przez nich materiałów. Dlatego mamy dla Was konkurs, w którym można wygrać srebrny naszyjnik z kulą żywiczną, w której zostanie zatopiony skarb zwycięzcy.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: „Co i dlaczego chciałabyś/ chciałbyś zatopić w żywicy?”. Najciekawszy pomysł zostanie zrealizowany. Forma odpowiedzi dowolna (tekst, grafika, film). Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem konkurs@siostraania.pl do 9 kwietnia. Wyniki ogłosimy 11 kwietnia.

Dodatkowo przyznamy nagrody pocieszenia w postaci atrakcyjnych kuponów rabatowych na dowolne zakupy w sklepie jakmilo.pl.

Zapraszamy do udziału!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.