anna wendzikowska druga ciąża
Fot. źródło: Instagram.com/aniawendzikowska/
Pin It

Dziennikarka, przeprowadzająca wywiady z największymi światowymi gwiazdami kina, jest w ciąży z drugim dzieckiem.

Anna Wendzikowska jest już mamą 3-letniej Kornelii. Ojcem dziewczynki jest jej poprzedni partner, Patryk Ignaczak z zespołu AudioFeels. Ojcem drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej jest jej obecny partner, Jan Bazyl.

Dziennikarka radosną nowiną pochwaliła się na swoim Instagramie:

⚓️ this ship has sailed.. nie ma już co się samej oszukiwać, że może nie widać ? będzie nas więcej! Kochani, dziękuję za wszystkie gratulacje, życzenia powodzenia i słowa wsparcia. To wiele dla mnie znaczy. Jestem naprawdę szczęśliwa! Dostałam też trochę niemiłych wiadomości, o tym jak to ukrywam brzuch, żeby wszystkich zmylić.. Kochane, brzuch żyje własnym życiem, kto był w ciąży ten wie. Jednego dnia jest większy, kolejnego może go nie być. To jest szczególny czas, w którym trochę chcę się mieć tę wiedzę tylko dla siebie. Wiele osób nie mówi nawet najbliższym zanim nie ma absolutnej pewności, że wszystko przebiega zgodnie z planem.. Więc dziękuję za zrozumienie ?? #thefourofus

Post udostępniony przez Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Pani Annie i jej maleństwu życzymy zdrowia! Gratulujemy!


Polecamy również:

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.