Pin It

W Słodowni poznańskiego Starego Browaru już po raz piąty odbędą się bezpłatne warsztaty adresowane do obecnych i przyszłych rodziców. Takie wydarzenie to dobra okazja, by skonsultować się z ekspertami różnych dziedzin, nabyć nowych umiejętności, zweryfikować swoją wiedzę, spędzić czas w gronie innych mam.

W czasie spotkania odbędą się warsztaty rodzicielskie z zakresu pielęgnacji niemowląt. Pod okiem doświadczonych położnych młodzi rodzice będą mieli okazję przećwiczyć kąpiel, przewijanie, i noszenie noworodka. Na spotkaniu poruszymy też tematykę usypiania, która wielu rodzicom spędza – dosłownie i w przenośni sen z powiek.
Pojawią się również zagadnienia związane z przygotowaniem do porodu oraz laktacją. Na spotkaniu obecna będzie adwokat, która udzieli uczestnikom porad związanych z prawem pracy oraz prawem rodzinnym.
Poza częścią merytoryczną, w harmonogramie wydarzenia przewidziano kulinarne degustacje, strefę dla mamy i dziecka, sesję fotograficzną, oraz kiermasz produktów dla dzieci i rodziców. Nie zabraknie upominków oraz konkursów z nagrodami.

Na warsztaty można zapisać się na stronie www.aktywne-mamy.pl pod linkiem http://aktywne-mamy.pl/zapisz-sie-na-warsztaty-w-poznaniu-zapraszamy-juz-7-wrzesnia/.

 

Portal SiostraAnia.pl objął spotkanie patronatem medialnym.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.