rodzimy w opolskim agnieszka maciag
Pin It

W ubiegły wtorek modelka i pisarka Agnieszka Maciąg oraz położna Ewa Janiuk spotkały się w Opolu z przyszłymi i obecnymi rodzicami. Dziś dotrą do Brzegu, a jutro do Kędzierzyna-Koźla.

Znany z kampanii Po Prostu Położna duet po raz kolejny spotkał się z przyszłymi mamami i tatusiami oraz rodzicami maluszków, tym razem w ramach projektu Rodzimy w Opolskim, dedykowanego rodzicom z Opolszczyzny.

Panie rozmawiały na temat niezwykle ważnej roli położnej w życiu każdej kobiety, ale i o innych, związanych z ciążą i macierzyństwem kwestiach. Agnieszka Maciąg zdradziła kilka faktów dotyczących swojej ciąży i porodu, w którym towarzyszyła jej położna Ewa Janiuk. Obie panie zachęcały do aktywnego udziału w opolskim projekcie, z którego mogą za darmo skorzystać ciężarne oraz rodzice dzieci do 2 r.ż.

Obejrzyjcie galerię zdjęć:

Opublikowany przez Rodzimy w opolskim Wtorek, 26 czerwca 2018

O projekcie

Projekty „Rodzimy w Opolskim”, działają w zakresie programu „Opolskie dla Rodziny”, obejmującego swoim zasięgiem całe województwo opolskie:

  1. Poprawa dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie kompleksowej opieki nad matką i dzieckiem na obszarze północnym województwa opolskiego (RPOP.08.01.00-16-0034/16) – powiaty Brzeg, Namysłów, Kluczbork, Olesno;
  2. Poprawa dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie kompleksowej opieki nad matką i dzieckiem na obszarze środkowym województwa opolskiego” (RPOP.08.01.00-16-0035/16) – powiaty Nysa, Opole, Prudnik;
  3. Poprawa dostępu do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie kompleksowej opieki nad matką i dzieckiem na obszarze południowym województwa opolskiego” (RPOP.08.01.00-16-0036/16) – powiaty Strzelce Opolskie, Krapkowice, Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce.

Wszystkie trzy programy są współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i Budżetu Państwa w ramach Osi Priorytetowej VIII Integracja społeczna Działanie 8.1 – Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 (RPO WO 2014-2020).

Oferta projektowa obejmuje:

Spotkanie z Agnieszką Maciąg i Ewą Janiuk

W ramach projektów Rodzimy w Opolskim odbędą się jeszcze dwa spotkania ze znaną modelką i pisarką oraz położną:

  • w Brzegu – 27 czerwca o godzinie 17:00 (Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu)
  • w Kędzierzynie-Koźlu – 28 czerwca o godzinie 17:00 (Hotel Court)

Panie porozmawiają nie tylko o projekcie, lecz także o roli położnej w życiu kobiety oraz o najważniejszych dla przyszłych i obecnych mam kwestiach. Na uczestniczki spotkania czekają upominki, nagrody oraz smaczna kawa w czasie przerwy, podczas której będzie można wymienić doświadczenia z innymi mamami.

Spotkania są całkowicie bezpłatne. Dzieci i mężowie/partnerzy mile widziani.

Na każde spotkanie obowiązuje rezerwacja miejsc. Formularz rezerwacji dostępny jest na stronie www.rodzimywopolskim.pl.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.