Pin It

Małżeństwo 70-latków z Indii doczekało się potomka. Daljinder Kaur w wieku 72 lat urodziła zdrowego synka dzięki in vitro.

Małżeństwo z 46-letnim stażem zdecydowało się na dziecko, aby rozwiązać wieloletni spór o spadek po teściu. Brak dzieci uniemożliwiał im uzyskanie pieniędzy.

Para przez wiele lat bezskutecznie starała się o dziecko. Adpotowali chłopca, który teraz jest dorosły i przebywa w USA. Dwa lata temu zdecydowali się na in vitro. Dzięki narodzinom syna mogą rościć sobie prawo do spadku, który w przeliczeniu wynosi blisko 3 miliony złotych. Batalia o pieniądze toczy się w tej rodzinie od wielu lat.

Daljinder Kaur to teraz najstarsza matka na świecie. Dotychczas była nią Rajo DeviLohan z Indii, która w 2008 roku urodziła dziecko w wieku 70 lat.

Polecamy: Księga Rekordów Guinnessa: 10 ciążowych historii

Źródło: Gazeta.pl, Daily Mail

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.